Zahrádka - staronový problém

16.06.2013 21:10

Dobrý den spoluvlastníci,
pí. Koenigsmarková a pí. Kopecká znovu otevřely otázku odkoupení zahrádky. Zatím se nevyjádřily o tom zda mají potřebné finanční prostředky k dispozici. S případnými dotazy se prosím obracejte přímo na ně.

 Nynější stav zatím vyhovuje SVJ i obci , v roce 2007 podali na obecní úřad žádost na pronájem zahrádky. Na schůzi zastupitelstva, kde byla přítomna pí. Kopecká se žádost neprojednávala, byla shledána  bezpředmětnou a tak nám písemně obecní úřad  neodpověděl.

Dáváme vám možnost  hlasovat na našem webu o budoucím postupu našeho SVJ ve věci záhrádky:
1varianta:

Zachovat současný stav.
2. varianta

Podat na Městskou část Praha 1 znovu žádost o pronájem zahrádky.

3.varianta

Zažádat  prostřednictvím odborného právníka znalého  postupu a právní záruky za uskutečnění  odkupu zahrádky , s tímto  postupem by však museli bezvýhradně souhlasit všichni členové  SVJ.
Je zde riziko, že tím rozvíříme otázku prodeje zahrádky a pokud nám nebudou vyhovovat podmínky a nebudeme mít dostatek investičních prostředků pro odkoup zahrádky, obec nabídne zahrádku jinému zájemnci.  Mohou   prodej realizovat například obálkovou metodou a tím nás vyšachovat navždy.

Pokud neodevzdáte svůj hlas prostřednictvím našeho webu, budeme  předpokládat, že souhlasíte s variantou 1. Zachovat současný stav.

Děkujeme vám za váš názor,

výbor SVJ